Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mlađi kadeti
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MATIJA TUNJIĆ
ORKA AS
MKAD-M-30
3
3
34
0
29
2.
HRVOJE JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-43
2
2
18
0
17
3.
MARKO DRLJO
Bistra
MKAD-M-33
2
2
0
0
0
4.
MIHAEL TUKIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-27
1
1
13
0
12
5.
FILIP SPICEK
Bistra
MKAD-M-39
1
1
0
0
0
6.
TIN SLOVENEC
Bistra
MKAD-M-33
3
2
0
0
0
7.
PATRIK KOVAČEVIĆ
MASTER
MKAD-M-30
2
1
13
0
7
8.
MAKS KOVAČIĆ
Bistra
MKAD-M-39
2
1
7
0
7
9.
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC
Pantera
MKAD-M-33
2
1
7
0
3
10.
NIKO LUČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-30
2
1
5
0
-11
11.
ANDRIJA RADAS
MAKSIMIR
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
12.
ANTONIO KALMAN
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
13.
LUKA RUPČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-43
1
0
0
0
0
14.
IVAN MARJANOVIĆ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
MKAD-M-33
1
0
4
0
-3
15.
JAKOV BEZJAK
MASTER
MKAD-M-30
1
0
4
0
-4
16.
NIKO NOGIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-39
1
0
0
0
-7
17.
LEON VUJIČIĆ
Bistra
MKAD-M-30
1
0
2
0
-8
18.
LUKA KAZIJA
MAKSIMIR
MKAD-M-27
1
0
1
0
-12
19.
EDI STIPANOVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-30
1
0
0
0
-13
20.
ROKO GRGAC
Čigra
MKAD-M-43
1
0
1
0
-17
Mlađe kadetkinje
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
MIA JURIŠIĆ
MASTER
MKAD-Ž-36
3
3
20
0
17
2.
MARGARITA VUKIĆ
ORKA AS
MKAD-Ž-27
3
3
18
0
16
3.
SARA MARIČIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-33
3
3
8
0
3
4.
PETRA GEČEK
ORKA AS
MKAD-Ž-39
2
2
16
0
15
5.
NIKA JANDROKOVIĆ
MASTER
MKAD-Ž-27
3
2
28
0
13
6.
STELLA SUBOTIĆ
MASTER
MKAD-Ž-36
3
2
17
0
12
7.
MAGDALENA PONGRAC
METALAC
MKAD-Ž-39
2
1
13
0
10
8.
NIKI TOMELJAK
MAKSIMIR
MKAD-Ž-33
2
1
8
0
0
9.
PAULA ŠIMIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
0
10.
MARTA HORVAT
Čigra
MKAD-Ž-33
1
0
2
0
-1
11.
LARA UTROBIČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-Ž-36
1
0
1
0
-1
12.
KALA MIDŽOR
Pantera
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-1
13.
PAULA FILA
ORKA AS
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-2
14.
MARTA GLOBAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-3
15.
FRANA BRTAN
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-27
1
0
7
0
-6
16.
LORENA PIA ČAVLINA
MAKSIMIR
MKAD-Ž-27
1
0
3
0
-10
17.
GABRIJELA MATOVINOVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-12
18.
DORA KERCEL
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-12
19.
NIKA KRALJIĆ
MAKSIMIR
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-12
20.
KARLA JANČIĆ
Čigra
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-13
21.
NEVENA STOJIĆ
Čigra
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-13
Kadeti A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ADRIJAN JANDROKOVIĆ
MASTER
KAD-A-M-41
2
2
14
0
13
2.
ANTON RAMAJ
ORKA AS
KAD-A-M-49
1
1
0
0
0
3.
DORIJAN IVANČAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-A-M-41
1
0
0
0
0
4.
JOSIP ŠTEKO
TK TRNJE
KAD-A-M-45, KAD-A-M-49
1
0
0
0
0
5.
ROBERT REZO
METALAC
KAD-A-M-41
1
0
1
0
-13
Kadetkinje A
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
DORA PERIĆ
MAKSIMIR
KAD-A-Ž-55
2
2
9
0
5
2.
BLERINA HYKOLLI
MAKSIMIR
KAD-A-Ž+59
1
1
0
0
0
3.
VERONIKA SOVIĆ
MAKSIMIR
KAD-A-Ž-44
1
1
0
0
0
4.
MAJA HODANOVAC
Taekwondo klub Našice
KAD-A-Ž-55
1
0
0
0
0
5.
MATEA BEGIĆ
Taekwondo klub Našice
KAD-A-Ž+59
1
0
0
0
0
6.
NIKOL FILA
ORKA AS
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
0
7.
VIDA KRUŠIĆ
METALAC
KAD-A-Ž-55
1
0
4
0
-5
Kadeti B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
DORIAN DEMETER
MAKSIMIR
KAD-B-M-41
2
2
15
0
13
2.
ANTE BRUNO ZNAOR
MAKSIMIR
KAD-B-M-65
1
1
0
0
0
3.
BORNA ZGLAVNIK
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-B-M-37
1
1
0
0
0
4.
MISLAV GRGIĆ
METALAC
KAD-B-M-61
1
1
0
0
0
5.
NIKO MORIĆ
MAKSIMIR
KAD-B-M-45
1
1
0
0
0
6.
MIHAEL PAVLEK
METALAC
KAD-B-M-45
2
1
16
0
7
7.
IVAN MORIĆ
MAKSIMIR
KAD-B-M-61
2
1
0
0
0
8.
JURICA VIPEL
ZELINGRAD
KAD-B-M-61
1
0
0
0
0
9.
KARLO VIPEL
ZELINGRAD
KAD-B-M-65
1
0
0
0
0
10.
MAX HAJAK
MAKSIMIR
KAD-B-M-37
1
0
0
0
0
11.
ROKO LIVADA
METALAC
KAD-B-M-41
1
0
0
0
0
12.
ROBERT MIJIĆ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-B-M-45
1
0
9
0
-7
13.
STJEPAN MARKOVIC
Bistra
KAD-B-M-41
1
0
2
0
-13
Kadetkinje B
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NIKA HAJAK
MAKSIMIR
KAD-B-Ž-37
2
2
25
0
25
2.
GABRIJELA DANANIĆ
ZELINGRAD
KAD-B-Ž+59
1
1
0
0
0
3.
LANA DEMETER
MAKSIMIR
KAD-B-Ž-37
2
1
0
0
0
4.
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI
MAKSIMIR
KAD-B-Ž+59
1
0
0
0
0
5.
MARTA BEBEK
TK TRNJE
KAD-B-Ž-37
1
0
0
0
0
6.
DORA STARČEVIĆ
ORKA AS
KAD-B-Ž-37
1
0
0
0
-25
Juniori
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
ALEN RABIHIĆ
ORKA AS
JUN-M-48
2
2
0
0
0
2.
EUGEN ŠTEKO
TK TRNJE
JUN-M-68
2
2
0
0
0
3.
FILIP MARKOVIĆ
Bistra
JUN-M-63
2
2
0
0
0
4.
KARLO PENTAVAC
ZELINGRAD
JUN-M-68
2
1
0
0
0
5.
BORIS GALINEC
Taekwondo klub Našice
JUN-M-63
1
0
0
0
0
6.
KREŠIMIR MATOVINOVIĆ
Taekwondo klub Našice
JUN-M-68
1
0
0
0
0
7.
MARKO ĐURĐEVIĆ
MAKSIMIR
JUN-M-48
1
0
0
0
0
8.
MATIJA BEHIN
MASTER
JUN-M-48
1
0
0
0
0
9.
MATTEO LOVRENČEVIĆ
TK TRNJE
JUN-M-68
1
0
0
0
0
10.
PATRICK BROŽIĆ
TK TRNJE
JUN-M-63
1
0
0
0
0
Juniorke
Ime in priimek
Klub
Kategorija
Bor.
Zmag.
Toč.
TKO
Raz.
1.
NIKA GROZDEK
MAKSIMIR
JUN-Ž-46
1
1
0
0
0
2.
IVANA LULIĆ
MAKSIMIR
JUN-Ž-46
1
0
0
0
0