Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATIJA TUNJIĆ
ORKA AS
MKAD-M-30
3
3
34
0
29
2.
HRVOJE JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-43
2
2
18
0
17
3.
MARKO DRLJO
Bistra
MKAD-M-33
2
2
0
0
0
4.
MIHAEL TUKIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-27
1
1
13
0
12
5.
FILIP SPICEK
Bistra
MKAD-M-39
1
1
0
0
0
6.
TIN SLOVENEC
Bistra
MKAD-M-33
3
2
0
0
0
7.
PATRIK KOVAČEVIĆ
MASTER
MKAD-M-30
2
1
13
0
7
8.
MAKS KOVAČIĆ
Bistra
MKAD-M-39
2
1
7
0
7
9.
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC
Pantera
MKAD-M-33
2
1
7
0
3
10.
NIKO LUČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-30
2
1
5
0
-11
11.
ANDRIJA RADAS
MAKSIMIR
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
12.
ANTONIO KALMAN
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
13.
LUKA RUPČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-M-43
1
0
0
0
0
14.
IVAN MARJANOVIĆ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
MKAD-M-33
1
0
4
0
-3
15.
JAKOV BEZJAK
MASTER
MKAD-M-30
1
0
4
0
-4
16.
NIKO NOGIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-39
1
0
0
0
-7
17.
LEON VUJIČIĆ
Bistra
MKAD-M-30
1
0
2
0
-8
18.
LUKA KAZIJA
MAKSIMIR
MKAD-M-27
1
0
1
0
-12
19.
EDI STIPANOVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-M-30
1
0
0
0
-13
20.
ROKO GRGAC
Čigra
MKAD-M-43
1
0
1
0
-17
Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIA JURIŠIĆ
MASTER
MKAD-Ž-36
3
3
20
0
17
2.
MARGARITA VUKIĆ
ORKA AS
MKAD-Ž-27
3
3
18
0
16
3.
SARA MARIČIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-33
3
3
8
0
3
4.
PETRA GEČEK
ORKA AS
MKAD-Ž-39
2
2
16
0
15
5.
NIKA JANDROKOVIĆ
MASTER
MKAD-Ž-27
3
2
28
0
13
6.
STELLA SUBOTIĆ
MASTER
MKAD-Ž-36
3
2
17
0
12
7.
MAGDALENA PONGRAC
METALAC
MKAD-Ž-39
2
1
13
0
10
8.
NIKI TOMELJAK
MAKSIMIR
MKAD-Ž-33
2
1
8
0
0
9.
PAULA ŠIMIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
0
10.
MARTA HORVAT
Čigra
MKAD-Ž-33
1
0
2
0
-1
11.
LARA UTROBIČIĆ
MAKSIMIR
MKAD-Ž-36
1
0
1
0
-1
12.
KALA MIDŽOR
Pantera
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-1
13.
PAULA FILA
ORKA AS
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-2
14.
MARTA GLOBAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-3
15.
FRANA BRTAN
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-27
1
0
7
0
-6
16.
LORENA PIA ČAVLINA
MAKSIMIR
MKAD-Ž-27
1
0
3
0
-10
17.
GABRIJELA MATOVINOVIĆ
Taekwondo klub Našice
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-12
18.
DORA KERCEL
FENIKS-VUKOMEREC
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-12
19.
NIKA KRALJIĆ
MAKSIMIR
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-12
20.
KARLA JANČIĆ
Čigra
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-13
21.
NEVENA STOJIĆ
Čigra
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-13
Kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ADRIJAN JANDROKOVIĆ
MASTER
KAD-A-M-41
2
2
14
0
13
2.
ANTON RAMAJ
ORKA AS
KAD-A-M-49
1
1
0
0
0
3.
DORIJAN IVANČAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-A-M-41
1
0
0
0
0
4.
JOSIP ŠTEKO
TK TRNJE
KAD-A-M-45, KAD-A-M-49
1
0
0
0
0
5.
ROBERT REZO
METALAC
KAD-A-M-41
1
0
1
0
-13
Kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORA PERIĆ
MAKSIMIR
KAD-A-Ž-55
2
2
9
0
5
2.
BLERINA HYKOLLI
MAKSIMIR
KAD-A-Ž+59
1
1
0
0
0
3.
VERONIKA SOVIĆ
MAKSIMIR
KAD-A-Ž-44
1
1
0
0
0
4.
MAJA HODANOVAC
Taekwondo klub Našice
KAD-A-Ž-55
1
0
0
0
0
5.
MATEA BEGIĆ
Taekwondo klub Našice
KAD-A-Ž+59
1
0
0
0
0
6.
NIKOL FILA
ORKA AS
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
0
7.
VIDA KRUŠIĆ
METALAC
KAD-A-Ž-55
1
0
4
0
-5
Kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORIAN DEMETER
MAKSIMIR
KAD-B-M-41
2
2
15
0
13
2.
ANTE BRUNO ZNAOR
MAKSIMIR
KAD-B-M-65
1
1
0
0
0
3.
BORNA ZGLAVNIK
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-B-M-37
1
1
0
0
0
4.
MISLAV GRGIĆ
METALAC
KAD-B-M-61
1
1
0
0
0
5.
NIKO MORIĆ
MAKSIMIR
KAD-B-M-45
1
1
0
0
0
6.
MIHAEL PAVLEK
METALAC
KAD-B-M-45
2
1
16
0
7
7.
IVAN MORIĆ
MAKSIMIR
KAD-B-M-61
2
1
0
0
0
8.
JURICA VIPEL
ZELINGRAD
KAD-B-M-61
1
0
0
0
0
9.
KARLO VIPEL
ZELINGRAD
KAD-B-M-65
1
0
0
0
0
10.
MAX HAJAK
MAKSIMIR
KAD-B-M-37
1
0
0
0
0
11.
ROKO LIVADA
METALAC
KAD-B-M-41
1
0
0
0
0
12.
ROBERT MIJIĆ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
KAD-B-M-45
1
0
9
0
-7
13.
STJEPAN MARKOVIC
Bistra
KAD-B-M-41
1
0
2
0
-13
Kadetkinje B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA HAJAK
MAKSIMIR
KAD-B-Ž-37
2
2
25
0
25
2.
GABRIJELA DANANIĆ
ZELINGRAD
KAD-B-Ž+59
1
1
0
0
0
3.
LANA DEMETER
MAKSIMIR
KAD-B-Ž-37
2
1
0
0
0
4.
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI
MAKSIMIR
KAD-B-Ž+59
1
0
0
0
0
5.
MARTA BEBEK
TK TRNJE
KAD-B-Ž-37
1
0
0
0
0
6.
DORA STARČEVIĆ
ORKA AS
KAD-B-Ž-37
1
0
0
0
-25
Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEN RABIHIĆ
ORKA AS
JUN-M-48
2
2
0
0
0
2.
EUGEN ŠTEKO
TK TRNJE
JUN-M-68
2
2
0
0
0
3.
FILIP MARKOVIĆ
Bistra
JUN-M-63
2
2
0
0
0
4.
KARLO PENTAVAC
ZELINGRAD
JUN-M-68
2
1
0
0
0
5.
BORIS GALINEC
Taekwondo klub Našice
JUN-M-63
1
0
0
0
0
6.
KREŠIMIR MATOVINOVIĆ
Taekwondo klub Našice
JUN-M-68
1
0
0
0
0
7.
MARKO ĐURĐEVIĆ
MAKSIMIR
JUN-M-48
1
0
0
0
0
8.
MATIJA BEHIN
MASTER
JUN-M-48
1
0
0
0
0
9.
MATTEO LOVRENČEVIĆ
TK TRNJE
JUN-M-68
1
0
0
0
0
10.
PATRICK BROŽIĆ
TK TRNJE
JUN-M-63
1
0
0
0
0
Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA GROZDEK
MAKSIMIR
JUN-Ž-46
1
1
0
0
0
2.
IVANA LULIĆ
MAKSIMIR
JUN-Ž-46
1
0
0
0
0