Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -39
MLAĐE KADETKINJE -33
KADETI -41
KADETI -45
KADETI -53
KADETKINJE -41
KADETKINJE -55
KADETKINJE -59
MLAĐI KADETI -39
67
1
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
156
13
MATEO ZORKO (JASTREB)
39
1
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
217
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
156
4
MATEO ZORKO (JASTREB)
217
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
KADETI -41
13
5
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
41
6
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice
KADETI -53
202
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
16
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
212
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
202
2
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
5
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SILVIO MESIĆ, Plitvice
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -41
126
19
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
220
6
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
128
8
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
192
5
EMA VRENKO (ČIGRA)
126
8
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
128
5
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
Medalists
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. MARINA ŠPEHAR, Plitvice
3. MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -59
59
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
24
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
204
0
ANA KLOBUČAR (TKD PRA)
59
0
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. LANA GRGURIĆ, Ogulin
3. ANA KLOBUČAR, TK Prana Karlovac
3. ----