Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -39
MLAĐE KADETKINJE -33
KADETI -41
KADETI -45
KADETI -53
KADETKINJE -41
KADETKINJE -55
KADETKINJE -59
MLAĐI KADETI -39
67
1
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
156
13
MATEO ZORKO (JASTREB)
39
1
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
217
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
156
4
MATEO ZORKO (JASTREB)
217
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
KADETI -41
13
5
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
41
6
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice
KADETI -53
202
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
16
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
212
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
202
2
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
5
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. SILVIO MESIĆ, Plitvice
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -41
126
19
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
220
6
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
128
8
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
192
5
EMA VRENKO (ČIGRA)
126
8
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
128
5
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. MARINA ŠPEHAR, Plitvice
3. MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -59
59
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
24
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
204
0
ANA KLOBUČAR (TKD PRA)
59
0
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. LANA GRGURIĆ, Ogulin
3. ANA KLOBUČAR, TK Prana Karlovac
3. ----