Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
TEŽA/LETO
MLAĐI KADETI -39
MLAĐE KADETKINJE -33
KADETI -41
KADETI -45
KADETI -53
KADETKINJE -41
KADETKINJE -55
KADETKINJE -59
MLAĐI KADETI -39
67
1
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
156
13
MATEO ZORKO (JASTREB)
39
1
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
217
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
156
4
MATEO ZORKO (JASTREB)
217
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
KADETI -41
13
5
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
41
6
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice
KADETI -53
202
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
16
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
212
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
202
2
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
5
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. SILVIO MESIĆ, Plitvice
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -41
126
19
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
220
6
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
128
8
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
192
5
EMA VRENKO (ČIGRA)
126
8
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
128
5
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. MARINA ŠPEHAR, Plitvice
3. MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Dobitniki medalj
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -59
59
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
24
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
204
0
ANA KLOBUČAR (TKD PRA)
59
0
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. LANA GRGURIĆ, Ogulin
3. ANA KLOBUČAR, TK Prana Karlovac
3. ----