Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mali olimpijci A, Male olimpijke A
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
MAKSIMIR
15
2.
19
1.
34
1
3
4
1.
2.
Bistra
20
1.
6
8.
26
2
1
1
2.
3.
Ozalj
12
4.
9
6.
21
2
0
0
3.
4.
SENJ
9
6.
11
2.
20
2
0
0
4.
5.
FENIKS-VUKOMEREC
6
10.
11
2.
17
1
1
0
5.
6.
Čigra
14
3.
0
15.
14
0
2
1
6.
7.
Casper
0
22.
11
2.
11
1
0
0
7.
8.
TK TRNJE
1
19.
10
5.
11
1
0
0
7.
9.
RUGVICA
10
5.
0
15.
10
1
0
0
9.
10.
Taekwondo klub Našice
3
13.
7
7.
10
0
1
2
10.
11.
TKD BRINJE
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
12.
VRBOVEC
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
13.
Pantera
7
9.
0
15.
7
0
1
0
13.
14.
JAKOVLJE
4
12.
3
13.
7
0
0
2
14.
15.
ASD DRAGO JESOLO
6
10.
0
15.
6
0
1
0
15.
16.
Monter
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
17.
ORKA AS
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
18.
TCZ Ban Keglević
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
19.
Bjelovar
1
19.
5
12.
6
0
0
2
19.
20.
ŠKORPION GORNJA VRBA
2
15.
1
14.
3
0
0
1
20.
21.
Tigar Zagreb
3
13.
0
15.
3
0
0
0
21.
22.
ION
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
23.
TaeKwonDo Club FOKUS
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
24.
ZG-DUBRAVA
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
25.
ZELINGRAD
1
19.
0
15.
1
0
0
0
25.
Mali olimpijci B, Male olimpijke B
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
Dan-Gun
8
5.
9
3.
17
2
0
0
1.
2.
MAKSIMIR
17
1.
0
8.
17
1
2
0
2.
3.
Ozalj
16
2.
0
8.
16
1
1
1
3.
4.
Tigar Zagreb
9
4.
4
4.
13
1
1
0
4.
5.
ORKA AS
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
6.
TK TRNJE
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
7.
Tájfun SE
10
3.
0
8.
10
1
0
0
5.
8.
RUGVICA
6
6.
0
8.
6
0
1
0
8.
9.
SENJ
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
10.
ZELINGRAD
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
11.
DONAT
0
9.
4
4.
4
0
0
2
11.
12.
SUSEDGRAD SOKOL
3
7.
0
8.
3
0
0
1
12.
13.
JURAJ DALMATINAC
1
8.
0
8.
1
0
0
0
13.