Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. adidas Maksimir kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mali olimpijci A, Male olimpijke A
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
MAKSIMIR
15
2.
19
1.
34
1
3
4
1.
2.
Bistra
20
1.
6
8.
26
2
1
1
2.
3.
Ozalj
12
4.
9
6.
21
2
0
0
3.
4.
SENJ
9
6.
11
2.
20
2
0
0
4.
5.
FENIKS-VUKOMEREC
6
10.
11
2.
17
1
1
0
5.
6.
Čigra
14
3.
0
15.
14
0
2
1
6.
7.
Casper
0
22.
11
2.
11
1
0
0
7.
8.
TK TRNJE
1
19.
10
5.
11
1
0
0
7.
9.
RUGVICA
10
5.
0
15.
10
1
0
0
9.
10.
Taekwondo klub Našice
3
13.
7
7.
10
0
1
2
10.
11.
TKD BRINJE
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
12.
VRBOVEC
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
13.
Pantera
7
9.
0
15.
7
0
1
0
13.
14.
JAKOVLJE
4
12.
3
13.
7
0
0
2
14.
15.
ASD DRAGO JESOLO
6
10.
0
15.
6
0
1
0
15.
16.
Monter
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
17.
ORKA AS
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
18.
TCZ Ban Keglević
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
19.
Bjelovar
1
19.
5
12.
6
0
0
2
19.
20.
ŠKORPION GORNJA VRBA
2
15.
1
14.
3
0
0
1
20.
21.
Tigar Zagreb
3
13.
0
15.
3
0
0
0
21.
22.
ION
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
23.
TaeKwonDo Club FOKUS
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
24.
ZG-DUBRAVA
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
25.
ZELINGRAD
1
19.
0
15.
1
0
0
0
25.
Mali olimpijci B, Male olimpijke B
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Dan-Gun
8
5.
9
3.
17
2
0
0
1.
2.
MAKSIMIR
17
1.
0
8.
17
1
2
0
2.
3.
Ozalj
16
2.
0
8.
16
1
1
1
3.
4.
Tigar Zagreb
9
4.
4
4.
13
1
1
0
4.
5.
ORKA AS
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
6.
TK TRNJE
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
7.
Tájfun SE
10
3.
0
8.
10
1
0
0
5.
8.
RUGVICA
6
6.
0
8.
6
0
1
0
8.
9.
SENJ
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
10.
ZELINGRAD
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
11.
DONAT
0
9.
4
4.
4
0
0
2
11.
12.
SUSEDGRAD SOKOL
3
7.
0
8.
3
0
0
1
12.
13.
JURAJ DALMATINAC
1
8.
0
8.
1
0
0
0
13.