Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. adidas Maksimir kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mali olimpijci A, Male olimpijke A
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
MAKSIMIR
15
2.
19
1.
34
1
3
4
1.
2.
Bistra
20
1.
6
8.
26
2
1
1
2.
3.
Ozalj
12
4.
9
6.
21
2
0
0
3.
4.
SENJ
9
6.
11
2.
20
2
0
0
4.
5.
FENIKS-VUKOMEREC
6
10.
11
2.
17
1
1
0
5.
6.
Čigra
14
3.
0
15.
14
0
2
1
6.
7.
Casper
0
22.
11
2.
11
1
0
0
7.
8.
TK TRNJE
1
19.
10
5.
11
1
0
0
7.
9.
RUGVICA
10
5.
0
15.
10
1
0
0
9.
10.
Taekwondo klub Našice
3
13.
7
7.
10
0
1
2
10.
11.
TKD BRINJE
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
12.
VRBOVEC
9
6.
0
15.
9
1
0
0
11.
13.
Pantera
7
9.
0
15.
7
0
1
0
13.
14.
JAKOVLJE
4
12.
3
13.
7
0
0
2
14.
15.
ASD DRAGO JESOLO
6
10.
0
15.
6
0
1
0
15.
16.
Monter
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
17.
ORKA AS
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
18.
TCZ Ban Keglević
0
22.
6
8.
6
0
1
0
15.
19.
Bjelovar
1
19.
5
12.
6
0
0
2
19.
20.
ŠKORPION GORNJA VRBA
2
15.
1
14.
3
0
0
1
20.
21.
Tigar Zagreb
3
13.
0
15.
3
0
0
0
21.
22.
ION
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
23.
TaeKwonDo Club FOKUS
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
24.
ZG-DUBRAVA
2
15.
0
15.
2
0
0
1
22.
25.
ZELINGRAD
1
19.
0
15.
1
0
0
0
25.
Mali olimpijci B, Male olimpijke B
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Dan-Gun
8
5.
9
3.
17
2
0
0
1.
2.
MAKSIMIR
17
1.
0
8.
17
1
2
0
2.
3.
Ozalj
16
2.
0
8.
16
1
1
1
3.
4.
Tigar Zagreb
9
4.
4
4.
13
1
1
0
4.
5.
ORKA AS
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
6.
TK TRNJE
0
9.
10
1.
10
1
0
0
5.
7.
Tájfun SE
10
3.
0
8.
10
1
0
0
5.
8.
RUGVICA
6
6.
0
8.
6
0
1
0
8.
9.
SENJ
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
10.
ZELINGRAD
0
9.
4
4.
4
0
1
0
9.
11.
DONAT
0
9.
4
4.
4
0
0
2
11.
12.
SUSEDGRAD SOKOL
3
7.
0
8.
3
0
0
1
12.
13.
JURAJ DALMATINAC
1
8.
0
8.
1
0
0
0
13.